SPOLEČNÝ FIT START // začínáme teď!

25. prosince 2019


Tak konečně můžu dát dohromady a zveřejnit tento článek! Vy, kteří mě sledujete už nějakou dobu, tak si jistě pamatujete, že vždycky od Nového roku pro Vás chystám challenge, abychom všichni společně zamakali a navzájem se podporovali. A jelikož je už po Štědrém dnu, tak je ta nejvhodnější doba výzvu vypustit mezi vás. Protože my nebudeme čekat na nový rok. My nebudeme nový začátek odkládat, my začínáme makat právě teď! Přestaň vymýšlet nesmyslná novoroční předsevzetí, že budeš od 1. ledna držet dietu, přestaň nový začátek odkládat a vymlouvat se. Začni konečně dělat něco pro svoje tělo, užívej si zdravé jídlo, cvičení a buď konečně spokojená sama se sebou. Buď fit s Péťou!
Nový společný start mi připadá hrozně super a i mě to dodává každý rok motivaci. Mám pro vás připravené výzvy, které se budou skládat buď z mého e-booku, nebo videí. Je jen na vás, co si vyberete a co vám bude více vyhovovat. 

Cílem této výzvy je předat co největší dávku motivace co nejvíce slečnám! Budeme v tom společně, budeme makat, potit se a budeme bojovat za nové tělo. Stačí si vybrat do jakého typu výzvy půjdete, říct o výzvě všem svým kamarádkám, mamince, ségře a pustit se do toho! Nebudeme čekat na prvního ledna, nebudeme čekat až sníme všechen bramborový salát. Prostě začněme hned teď a půjdeme si za lepší postavou. Nesmyslné novoroční předsevzetí jsou zbytečnost. 

Pokud přijmeš jednu z výzev a chceš být konečně fit, cítit se skvěle ve svém těle a žít zdravě, tak se přidej do této U D Á L O S T I, kde uvidíš i ostatní holky, které do toho jdou s námi! 

Moje tréninkové plány a videa nejsou časově náročné a jsou opravdu pro každého.
Tréninky vám zaberou maximálně 30-40 minut, ale cvičení budete končit spocené, rudé a vyřízené. Tak to má být a jedině díky intenzivním tréninkům získáte výsledky už za jeden týden. Je klidně možné, nebo spíš hodně pravděpodobné, že mě při cvičení budete proklínat, ale uvidíte, že to za to stojí a za měsíc na sebe budete pyšné! Všechno cvičení zvládnete odmakat i doma, protože nepotřebujete nějaké speciální vybavení. Stačí vám podložka na cvičení, lehčí činky a dobrá nálada!

FIT S PÉŤOU

Tak tuhle výzvu si startuji ode dneška i já a nesmírně se na to těším! Všichni, kdo se ke mě přidáte, budete mít motivaci o to větší, protože všechno budu sdílet na mém Instagramu a věřím, že vás to vždycky nakopne k tomu jít cvičit, nebo si uvařit něco zdravého. Podmínkou této výzvy je mít nový e-book podle kterého společně pojedeme. Sice je to investice, ale získáte toho mnohem více, než jen cvičební videa. Program obsahuje úplně všechno, co potřebujete o zdravém životním stylu vědět. Má přes 430 stránek obsahu, tréninkový plán, kuchařku, jídelníček a velkou dávku motivace. A navíc je to investice do vás, která vás posune na úplně jiný level. Tahle výzva není na 30 dní, jako výzva z videí, ale na celé 2 měsíce. Takže se nemusíte dva měsíce starat o to, co budete cvičit, jíst, nebo dělat pro svoje lepší já, protože všechno najdete v programu. A pokud budete chtít, k programu si vždycky můžete sem tam dát nějaké cvičení z mých videí. 

VÝZVA ZE CVIČEBNÍCH VIDEÍ

Na skoro každý den po dobu měsíce máte níž v článku připravená videa, která vás budou čekat. Samozřejmě vás čekají i dny bez cvičení, které jsou taky nesmírně důležitá. Postupně během týdne odcvičíte celé tělo a zaměříte se jak na posilování problémových partií, tak na spalování tuků. Jednou už jsem tuhle výzvu na blogu měla a jelikož se vám moc líbila, tak jsem se rozhodla, že ji sestavím z novějších videí a věřím, že vás moje videa budou bavit!


SDÍLENÍ VÝZVY

Jelikož chceme, abychom nás makalo co nejvíce, tak je nesmírně důležité výzvu sdílet mezi další slečny. Ale způsob, jak to dostanete mezi lidi nechám na vás. Můžete to říct kamarádkám, poslat dál tento článek, vyfotit vytisknutou tabulku výzvy, nebo sdílet FB událost! Zároveň budu moc zvědavá, jak vám makání podle výzvy jde, takže pokud budete něco budeš sdílet na sociální sítě, nezapomeň označovat můj Instagram @jmenujisepeta a druhý Instagram @fitbypeta


Určitě přidej startovní post, že do toho jdeš se mnou, abych věděla, že jsme v tom spolu a makáš za nové tělo!


1. DEN


2. DEN3. DEN


4. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ - PROTAHOVÁNÍ


5. DEN6. DEN
7. DEN8. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ

9. DEN10. DEN11. DEN


12. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ - PROTAHOVÁNÍ


13. DEN


14. DEN15. DEN16. DEN17. DEN18. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ - PROTAHOVÁNÍ19. DEN


20. DEN


21. DEN22. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ 

23. DEN24. DEN25. DEN26. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ - PROTAHOVÁNÍ27. DEN28. DEN29. DEN30. DEN5 komentářů

 1. To sestavení videí na každý den je fakt bomba! To bude cvičení radost. ��

  OdpovědětSmazat
 2. Jsem z toho nadšená! Už se těším až začnu ♥️

  OdpovědětSmazat
 3. Chtěla bych ti říct tolik věcí, ale to hlavní je DĚKUJU. Strašně moc jsem vděčná, za to co ty děláš.jsi pro mě motivace, která mě posouvá stále v před.Jsem ráda za tuhle tvoji výzvu z videi a těším se až si budu moct koupit tvůj e-book.Ještě jednou moc děkuji ❤❤❤

  OdpovědětSmazat
 4. Sice jsem nestihla začátek, ale ode dneška se přidávám! Mám už první video za seboou a jsem totálně KO :D díky za TEBE!! ♥

  OdpovědětSmazat
 5. Ani ja som síce nestihla začiatok ale od dnes začínam🙃

  OdpovědětSmazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥