PLÁNY NA ROK 2018

29. prosince 2017


Kdy jindy se odhodlat k nějakým větším změnám, než na začátku nového roku. Nikdy jsem sice nebyla člověk, který by čekal na konec roku, jen aby měl motivaci něco ve svém životě změnit. Ovšem i tak si vždy před Silvestrem rozmýšlím, co bych v tom následujícím roce chtěla změnit, dělat, či získat. Moje plány do příštího roku jsou celkem jasné. Přemýšlím nad nimi už celkem dlouho a často si v hlavě přemítám vidinu a představu o roku 2018. V poslední době dost plánuji a přemýšlím o tom, jakým směrem by se měl můj život dál odvíjet a kam chci, aby všechno co dělám, mířilo. Měsíce plynou dál a já mám čím dál víc jasno v tom, kam mě táhne srdce a o tom, co mě naplňuje a baví. 
V tomto roce jsem zjistila, že potřebuji ke svému životu pravidelně cestovat. Začala jsem víc a víc snít o tom, že v roce 2018 pojedu na nějakou delší cestu po světě společně s mým přítelem, protože on je opravdu velký cestovatel a naprosto to miluje. Společně jsme v létě navštívili Chortvatsko a na podzim Rakousko a byly to vážně povedené dny, kdy člověk jen vypne a užívá si přírody. Když jsme se teď v zimě bavili o tom, že bychom chtěli někam na jaře vyrazit, hned jsem věděla, co mu pořídím k Vánocům. Chtěla jsem něco praktického, něco co využije a samozřejmě něco, co se mu bude líbit. Nakonec jsem vybrala kšiltovku a batoh od jeho oblíbené značky. Zvolila jsem tyto dvě věci, protože mi to i hezky zapadalo do našeho cestovatelského plánu a věděla jsem, že tyhle dvě věci využije. Když jsem rozbalovala dárek od něj, vážně jsem se smála. Dostala jsem něco podobného a bylo vidět, že oba bereme náš plán vážně. Můj dáreček byla cestovní taška, a obálka na které stálo, že pokud obálku otevřu, musím splnit to, co je uvnitř napsáno. Moje zvědavost mi samozřejmě nedala a o pár sekund později jsem s napětím otevírala obálku a četla dopis. V dopise stálo, že v dubnu někam letíme, že si mám věci sbalit do té tašky, kterou jsem dostal, ale že se nedozvím, kam naše letadlo bude směřovat. Juhuuuuu, dostala jsem letenku! Já se tak těším! Lepší dárek jsme nemohla dostat.
Doufám, že budeme mimo ČR aspoň měsíc a procestujeme co nejvíce zemí. Už se těším, až budeme točit vlogy a psát články z cest! :)No a když už pojedu někam na cesty, chci samozřejmě získat i nějaké další výsledky na mé postavě, ať mi to v plavkách sluší. :D :) Když jsem vypouštěla e-book před Vánocemi, moc dobře jsem věděla, proč to dělám. Chtěla jsem, aby jste se se mnou mohli od nového roku pustit do proměny. S e-bookem samozřejmě můžete začít kdykoliv během roku, ale věřím, že i další z vás chtějí od nového roku zase dávku motivace. Já sama se od 1.1 pouštím do plánu a cvičení z mého e-booku a nemůžu se dočkat. Jsem zvědavá, kam se moje postava za 8 týdnů posune. Ale hlavně vím, že mě to bude bavit a budu to dělat s radostí a motivací. To je to nejdůležitější! Když do toho půjdeme společně, tak to bude ještě větší zábava, inspirace a společná podpora. :)
Nikdy jsem ke zdravému životnímu stylu neměla tak krásný vztah, jako za poslední dobu. Nejsem totiž vůbec extrémní, snažím se mít ráda, taková jaká jsem a to mi hrozně pomáhá, abych jedla a cvičila s radostí a ne protože musím. :)


Nevím, jestli to víte, ale žiji ještě s rodiči. Sice jsou každý víkend na chatě a přes den v práci, ovšem to nemění nic na tom, že bych se v roce 2018 chtěla osamostatnit a přestěhovat se. Určitě to vidím, až někdy na léto, ale rozhodně to je v plánu a moc se na tuhle změnu těším. I když to pro mě bude dost těžké. Hlavně když vím, že rodiče už zůstanou jen sami. Ale zase se uklidňuji tím, že někdy to přijít muselo a oni i já si zvykneme. V tomto roce jsem si kompletně zařídila nový pokojíček, takže tyto věci jen vezmu a převezeme je do nového pokoje, či bytu, kam se přestěhuji. Což je výhoda a nebudu muset investovat, jak do prvního nájmu, tak rovnou i do hromady nového nábytku. Jsem na to hrozně zvědavá, natěšená, ale samozřejmě mám i trochu strach. Bude to velká změna, ale rozhodně změna, která můj život posune o level dál. :)


Nadále bych chtěla dělat to, co mě baví, naplňuje a co už je součástí mého života. Nedávno jsem přemýšlela, že si vlastně život bez toho, abych pro vás něco tvořila, nedokážu už ani představit. I když mě to stojí hodně času, energie a občas je toho na mě moc, tak ta energie proudí a všechno, co do toho vložím, se mi zase vrátí. A to hlavně díky mým nejlepším čtenářům a sledovatelům. Chtěla jsem vám za všechno moc poděkovat, protože díky vám byl rok 2017 skvělý a díky vám jsem mohla udělat hodně změn v mém životě, za které jsem šťastná. Mohla jsem odejít z práce, kterou jsem neměla ráda a ubíjela mě. Začala jsem se živit tím, co miluji. Měla jsem motivaci k tomu, udělat si trenérský kurz a hlavně jsem pořád měla nejkrásnější odezvu na mojí tvorbu a práci díky vzkazům, emailům a komentářům od vás. Tento rok jsem vás začala potkávat i na ulici. Každé setkání s vámi mě nakoplo a dodalo mi hrozně moc energie a síly k tomu, abych pro vás dál tvořila blog a videa. Děkuji za všechno a doufám, že moje tvorba vás bude bavit i v roce 2018. :)

13 komentářů

 1. Jé to je skvělý! Já se přestěhovala letos, je to mega změna, mamka zůstala sama, ačkoliv vedle má barák postavený sestra s dětma a hned je vedle babi. Tak jsme si museli zvyknout obě, ty máš výhodu že mamka bude s taťkou a budou mít sami sebe. A tohel někdy přijít muselo. S tím cestováním ti jen přitakávám, protože jsem do té doby než jsem potkala přítele taky vůbec necestovala a zjistila že hory a přírodu prostě k život potřebuju jako sůl:) a tobě moc fandím, je vidět děsně velkej progres jak na těle, tak na duši.. !♥

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě s tím už rodiče počítají, že se brzo odstěhuješ, tak si z toho nedělej velkou hlavu. Taky byli v tomto věku a řešili to samé, takže tě určitě pochopí. A přeji ti, ať ti vyjde všechno tvé cestování a i nějaká ta delší cesta :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 3. Péťo a ty už vůbec nepracuješ v kadeřnictví? Děláš jen trenerku? Jinak jsem moc ráda, že jsem kdysi natrefila na tvůj blog. V té době jsi mě obrovsky namotivovala a tak je to dodnes. Díky tobě jsem se odhodlala i k běhání 😄 a to je co říct. Jen tak dál.

  OdpovědětVymazat
 4. Naprosto skvělý článek :) Já se v podstatě odstěhovala letos taky, sice jenom na koleje , ale z Brna do Zlína, což je docela dálka. Začátky budou určitě těžké nebo aspoň ty moje byly, protože jsem nikdy předtím takhle sama nikde nebyla, ale teď jsem docela ráda, že tam můžu bát :) přeju hodně štěstí a držím palce ať to všechno vyjde :)

  OdpovědětVymazat
 5. skvělý článek, který mi dodal další dávku motivace do příštího roku <3 děkuji :)

  OdpovědětVymazat
 6. Držím palce, ať ti všechny plány na rok 2018 vyjdou :) musí to být dobrodružné, když někam letíš a vlastně ani nevíš kam, nevím, jestli bych to zvládla :D s tím stěhováním ti rozumím, taky mě to jednou čeká, ale asi to ještě bude nějaký ten rok. Nejhorší na tom ale je, že rodiče vůbec nepočítají s tím, že bych někdy odešla a plánují mi v patře udělat něco jako byt, netěším se na ten moment, až se budu stěhovat, nebudou to chápat.

  LENN

  OdpovědětVymazat
 7. Super článek! Držím palce s cestovatelským plánem, také mám letos nakročeno :-)

  https://cakovamichelle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. Ať ti to odstěhování výjde :) A gratuluji k vysněné cestě :) Také bych letos ráda více cestovala :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 9. Takových "znova začínám cvičit a jsem hrozně mocinky pozitivní" článků už bylo asi deset...

  OdpovědětVymazat
 10. No, nějaký plán by asi pomohl i tomuhle člověku: https://omdleljsemnahajzlu.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 11. skvělý článek Péťo :) sice jsem tě na blogu začala sledovat teprve nedávno, ale myslím si že si v tom dost dobrá a moc mě baví tě sledovat. Hlavně nepřestávej v tom co tě baví a co tě naplňuje . :)

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥