MŮJ PRVNÍ E-BOOK

25. prosince 2017


Článek nebyl sakra dlouho a já vás tu konečně vítám u nového povídání. Abych se k psaní zase po dlouhé době vrátila, rozhodla jsem se dneska pro velice obsáhlý příspěvek na téma mé novinky. 
Ano, dneska půjde o to, co teď pořád ukazuji na mých sociálních sítích a vlastně je to ten nejhlavnější důvod, proč jsem tu tak dlouho nebyla a nepodělila se s vámi o nějaké moje myšlenky. Moje tvorba e-booku "finišovala". Jde o zatím můj největší projekt, který ze mě totálně vycucl všechno. Všechny myšlenky, postoje, názory, tipy, triky, cviky, recepty a energii. Ale ve chvíli, kdy jsem e-book viděla ve finální verzi, okamžitě jsem si řekla "Jsem na sebe pyšná a stálo to za to". Ono to na jednu stranu bylo vážně těžké. Pořád jsem přemýšlela, abych na něco při jeho tvorbě nezapomněla a podělila se s vámi vážně o všechno. Zároveň jsem chtěla celý obsah psát a tvořit, jako bych ho psala pro svoje já, které bylo zhruba před dvěma roky úplně jiných názorů. V tu dobu jsem pořád hledala informace na internetu. Všude psaly něco jiného, cvičení mi nedávalo smysl a udržet si motivaci, či poslouchat svoje tělo nebylo rozhodně tak jednoduché, jako je tomu dnes. Zároveň jsem jedla pořád to samé a byla jsem na sebe extrémně přísná. Ale samozřejmě jsem se ho snažila psát i pro svoje aktuální já, které si potřebuje udržet motivaci, chuť do žití zdravým životním stylem a chce cvičit a jíst zdravě s láskou i s radostí. No a díky tomu, že jsem ho psala tímto způsobem a snažila jsem se vážně myslet na každý detail, rozhodně se e-book hodí jak pro začátečníky, kteří potřebují navést na tu správnou cestu, tak i pro pokročilejší, kteří potřebují novou motivaci, dávku energie, či nový cvičební plán.
Když jsem se zhruba před rokem rozhodla, že se vrhnu do tvorby něčeho takového, nikdy mě nenapadlo, že to bude tak náročné. Myslela jsem si, že si něco napíšu, vyfotím pár receptů, nafotím pár fotek cviků a tím to hasne. Jenže, ono to ve finále bylo úplně jinak. Když jsem e-book začínala psát, postupně jsem měla větší a větší motivaci v tom, aby dopadl na jedničku. A opět se ozval můj povahový rys, který tu dlouho nebyl. Chtěla jsem to mít perfektní! Perfektní v tom smyslu, abych díky němu pomohla každému, kdo do něj investuje a kdo ve mě vloží důvěru.
A já věřím, že se to ve finále opravdu podařilo a vše vyšlo ještě lépe, než jsem čekala.
E-book jsem sice měla v plánu do světa vypustit až po novém roce. Ovšem můj přítel mě  vyhecoval a nakonec jsme společnými silami zvládli zařídit focení cviků, editaci e-booku a vývoj e-shopu ještě před Vánocemi. A za to jsem mu nesmírně vděčná! Moc mi pomohl a opět mi dokázal, že když člověk věří, dokáže i to, co se mu zdá nereálné.Co e-book obsahuje? 


8 týdenní cvičební plán

Tréninky jsem sama odcvičila a sestavila z mých nejoblíbenějších a nejefektivnějších cviků. K odcvičení plánu nebudete potřebovat skoro žádné vybavení, proto je plán naprosto ideální i pro ty, kteří cvičí jen v pohodlí domova. Stačí vám lehčí činky, podložka, nějaké sportovní oblečení a k pár cvikům je potřeba nějaká vyvýšená podložka. Například gauč, židle, nebo stolička. 

 Seznámení s celým plánem

 Nemusíte se bát, že byste nevěděli, co dělat. Celý plán je zorganizovaný a vše vám v e-booku vysvětlím. Výzvy a úkoly pro jednotlivé týdny

Každý týden bude výzvou, která do vašeho života zakomponuje pravidla zdravého životního stylu.


Povídání na téma cvičení 

Moje zkušenosti a rady na téma cvičení.


Povídání na téma výživa 

Informace o zdravém jídelníčku, jak začít jíst zdravě, moje tipy a triky týkající se zdravého stravování. E-book neobsahuje jídelníček na míru.


Povídání na téma duše

Motivace, sebeláska, pozitivní myšlení.  Povídání na téma poruchy přijmu potravy 

Můj příběh, jak se zbavit přejídání, vztah k jídlu.


 Fotky cviků

E-book obsahuje přes 90 cviků, které jsou součástí cvičebního plánu na 8 týdnů. Cviky jsou na jednotlivé partie, od posilovacích, s činkami až po cviky laděné do kardia na spalování tuků.Recepty

Přes 50 receptů. Od slaných, po slané, až po Smoothie. Jednoduchá a zdravá jídla. Všechny recepty jsem se snažila sestavit co nejjednodušší a z co nejméně surovin. Tak aby byly opravdu nenáročné na čas i finance.


 Inspirace na jídla 

Moje oblíbené kombinace a nápady na zdravá a vyvážená jídla.Můj E-book je unikátní v tom, že nezáleží na vašem věku a dosavadních zkušenostech v oblasti cvičení a stravování. Bohatě stačí, pokud jste slečnou, dívkou či paní a chcete hubnout, zpevňovat postavu, a nebo jen dělat něco pro sebe a své zdraví. Celý plán je trvale udržitelný, motivační, zároveň však propracovaný a sestavený tak, aby vám všem pomohl zlepšit životní styl a vztah k sobě samé.I když to pro mě byla opravdová výzva, jsem za to nesmírně šťastná. A to, že mi vyšel můj první e-book je pro mě ten největší a nejlepší vánoční dárek. Do každé věty jsem dala kus sebe, každý trénink jsem poctivě odcvičila a vždy jsem při sestavování celého plánu přemýšlela, jak nejlépe předat mé znalosti a myšlenky. Na e-booku jsem nepracovala pouze já. Za tímto projektem stojí další lidé, kteří mi s jeho tvorbou ochotně a s nadšením pomáhali. Děkuji za to, že mám kolem sebe skvělé lidi, kteří mi podali pomocnou ruku, a společně s nimi jsem tento projekt úspěšně dokončila. Bez nich bych to nedokázala. Dále bych chtěla poděkovat všem mým sledujícím, odběratelům a čtenářům, bez kterých bych se do tak velkého a náročného projektu ani nepustila. Děkuji za Vaši podporu a doufám, že jste z plánu stejně nadšení jako já.Jsem si jistá tím, že všechna ta energie, kterou jsme společně do tvorby plánu vložili, rozhodně stála za to!
Děkuji Vám všem, že jste mi pomohli, splnit si svůj sen!


KOREKCE A ÚPRAVA TEXTU – Veronika Elblová 
PROJEKT MANAGER – Vladislav Mayorov
EDITACE E-BOOKU Lukáš Zeman (www.luz-design.cz)
FOTOGRAFIE A JEJICH ÚPRAVA – Pavel Mikeska (www.mikeskaphoto.com)
POMOC PŘI REALIZACI RECEPTŮ – Lenka Elblová
SPONZOR OBLEČENÍ - Reebok


Já sama ode dneška podle e-booku začínám cvičit a od nového roku začínám i s plánem a výzvami. Už se nemůžu dočkat. :)

VÍCE INFO O E-BOOKU NAJDETE NA WWW.BOJZANOVETELO.CZ 
- e-book je hned po zaplacení ke stažení

E-book lze platit i převodem na účet, stačí mě kontaktovat na jmenujisepeta@email.cz.

9 komentářů

 1. Skvělý článek <3

  OdpovědětVymazat
 2. Vyzerá to naozaj zaujímavo. Blahoželám k zaslúženému úspechu! <3
  WITHGREYWOLF

  OdpovědětVymazat
 3. Super. Urcite to musi byt dobry pocit, ze sa to podarilo. Za aku sumu e-book predavas? Pojde aj do klasickych internetovych knihkupectiev? Vzdy ma zaujimalo, ako sa chrania e-knihy pred kopirovanim. Kde si cerpala technicke poznatky?

  OdpovědětVymazat
 4. To je fantastický Péťo! Málokdy jsem někoho sledovala tak dlouho, abych viděla jeho samotný průběh, ale tebe opravdu sleduji od začátků, a tím tak i tvoje posuny vpřed. Obdivuji, co jsi za celkem krátkou dobu dokázala a jak skvělý výsledky jsou na tobě vidět. Jsi jediná, koho ve zdravém životním stylu poslouchám, nikdo mě zatím nepřesvědčil v takové míře jako ty, abych vydržela. Je to asi i proto, že jsme stejně staré a potřebuji ''vedle sebe'' mít někoho, kdo bude na stejné vlně a má stejný příběh.
  E-book jen takto na fotce vytisklý vypadá nádherně a těším se, až do něj v bližší době zainvestuji. V Tobě důvěru mám a ráda podpořím někoho, kdo to myslí vážně a jde do toho po hlavě ♥
  Gratuluji!! Hezký den, N*

  OdpovědětVymazat
 5. Moc gratuluji a smekám! :)) A také Ti přeji krásný a úspěšný rok 2018!

  OdpovědětVymazat
 6. Strašně ti fandím, smekám před takovým velkým krokem. Vypadá to opravdu úžasně!💗

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj, kolik ten ebook stojí?

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Peti, kúpila som si tvoj e-book a som z neho nadšená! Všetky informácie podavaš veľmi zrozumiteľne a podľa fotiek cvikov sa cvičí parádne �� Mám však problém čo sa týka nastavenia príjmu...mohla by si mi prosím poradiť,ako si ho nastaviť,aby výsledky po ôsmich týždňoch boli čo najlepšie? ��Inak klobúk dolu za skvelú prácu,akú na internete robíš,si skutočne veľmi inšpiratívny človek �� vopred ďakujem za odpoveď ��

  OdpovědětVymazat
 9. Gratuluji k úspěchu, e-book je super. Zatím jsem ho jen prolistovala, ale i tak vidím, že je zde pohromadě všechno, co pomůže člověku nejen shodit nějaké ty špeky, ale vůbec žít zdravě. Krásné fotky a inspirující recepty, vážně jsi dobrá.

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥