Snow Grey Glitter Pointer

30. října 2017

VYCHYTÁVKA "PIZZA PEC"


Dneska bych vám ráda ukázala mého pomocníka do kuchyně. Už jsem vám ho představovala v některých mých videích. Pod každým videm bylo ale ohledně něj tolik dotazů, že mě to donutilo k tomu, abych vám sepsala rovnou i článek a malinko víc vám ho představila. Když mi firma DOMO chtěla poslat na vyzkoušení něco s názvem "Pizza pec" byla jsem k tomu docela skeptická. Pizzu si dělám jednou za tři měsíce a nikdo jiný u nás doma taková jídla nemusí. Proto jsem si říkala, že budu mít alespoň větší motivaci, abych zkoušela i jiná zdravá těsta na pizzu a ne po každé jen to moje už vyzkoušené a oblíbené z ovesných vloček. Když mi tedy domů dorazila obří krabice s touto vymožeností, vrhla jsem se do rozbalování. Nejdřív mě docela překvapilo o jak velkou věc se jedná. Pizza pec má na průměr nějakých 30 centimetrů. Dále mě překvapila tím, že přímo na obalu je hned zvýrazněno, že není určená jen na přípravu a pečení pizzy. Ale je to multifunkční přístroj. Najednou jsem byla přesvědčená o tom, že to bude velký pomocník. Jenže ve mě byl furt otazník. Bála jsem se, že se jídlo bude na pánev připékat.

Hned po rozbalení balíčku jsem se vrhla na přípravu prvního jídla. Jelikož na obalu bylo uvedeno, že se na této pánvi dají připravovat omelety, pizzy, koláče a dokonce palačinky, hned mě napadlo, že splácám lívance. Nevím jestli to máte stejně, ale já jsem přípravu lívanců nikdy neměla ráda. I když jsem se je konečně naučila tak, abych těsto dokázala splácat od oka a byly k jídlu, po ránu jsem si v poslední době raději udělala míchaná vajíčka. Ty totiž byly hotové během sekundy. 
Můžu upřímně říct, že lívance z tohoto pomocníka jsou hotové během chvilky. Těsto nalijete na pánev, zaklopíte a čekáte. Během pár minut máte naprosto krásné, nadýchané a hlavně nepřipečené lívance. Ani jsem nevěřila tomu, že jsou ty lívance moje práce. :)
Ach jo, připadám si teď jak Horst Fuchs v teleshopingu. :D
Od té doby jsem téhle vymoženosti opravdu propadla a dalo by se říct, že v kuchyni používám normální pánev jen na přípravu omáček a masa. Jinak vždycky čapnu Pizza pec.

A aby jste mi věřili a já vám dokázala, že je tohle vážně pomocník, rozhodla jsem se nafotit pár dobrot, které jsem v něm připravila. 


V poslední době hrozně ráda tvořím veganská jídla a nejraději burgery. Od toho z červené, černé čočky, až po tento falafelový. Jen splácám burger, hodím do "Pizza pece" a během pár minut můžu mlsat. :)


Palačinky nikdy nebyly moje silná stránka. I proto jsem vždycky dělala lívance, jelikož palačinky mi nešly ještě víc. Vždycky se mi připekly, pak nešly otočit a na závěr vzniklo něco, co rozhodně nepřipomínalo palačinku. No a teď? Palačinkuju pořád a nejvíc to oceňuje moje mamka, která je miluje ještě víc, než já.


Omeletky z vajíčka mám ráno během chvilky. Možná i proto je to teď moje oblíbené jídlo. 


Takhle krásné lívance se mi snad nikdy předtím nepovedly. :D :)


Nejenom, že miluji veganské burgery. Miluji i veganské placičky z D&M. Směs zalijete vodou, necháte odstát a pak jen osmahnete. :)No a na závěr samozřejmě nesmí chybět ukázka toho, jak krásnou pizzu můžete v mém milovaném pomocníkovi připravit.

Nechci zase působit, jak v teleshoppingu, ale věřím, že každý kdo jí zdravě a koupí si tuto věc do kuchyně neudělá špatné rozhodnutí. A jsem si naprosto jistá tím, že nebude litovat. Je to něco, co vám totiž děsně usnadní život a ulehčí přípravu jídla. Tak doufám, že jsem vám dala super tip.

11 komentářů:

 1. Ráda bych se zeptala jak je to s mytím :). Uvažuji, že si udělám radost a nechci něco co se bude v mé malinké kuchyňce blbě čistit :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také by mě zajímalo jak je to s čistěním :)

   Vymazat
  2. Čistění je nejvíc easy. :) Taky jsem se toho bála, ale zbytečně.

   Vymazat
 2. Péťo ta pec mě zaujala hned na prvním videjku, takže ji hodím na seznam přání "Jeziskovi":D Díky moc za tip, ses prostě skvělá! :)

  OdpovědětVymazat
 3. A je potřeba to vymazat olejem, aby se to nepřichytilo?:)

  OdpovědětVymazat
 4. Pokaždé, co jsem se dívala na tvoje videa a kouzlila jsi tam s touhle pecí, jsem si říkala, že musím zjistit odkud to máš, hrozně se mi zalíbila, no a po tomhle článku jsem si pec nakonec včera objednala, tak jsem zvědavá.. dám si ji asi pod stromeček :D :)

  OdpovědětVymazat
 5. Když jsem u tebe ve videu uviděla tuhle pec, hned jsem ji ukázala příteli a shodli jsme se na tom, že ji musíme mít! Takže to vidím na Ježíška :-D

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥