Snow Grey Glitter Pointer

4. června 2017

30 DNÍ MAKEJ SE MNOU


V poslední době mi přišlo tolik vzkazů, v kterých hlavní roli hrála vaše nechuť ke cvičení. Píšete mi často o tom, že se ke cvičení nejde dokopat. Ptáte se, jak začít, jak se naučit pravidelnosti. O tom jak začít cvičit píšu a točím videa skoro neustále. Ovšem dneska tu jsem s něčím trošičku jiným. Často se setkávám s různými 30ti denními výzvami. Pokud jde o výzvu, kdy budete 30 dní dřepovat, nebo jenom klikovat, tak za mě ne. Za prvé si ten daný sval celý měsíc neodpočine a nebude mít čas na regeneraci. Za druhé, kolik z vás by bavilo celý měsíc dělat jen jeden cvik a na ostatní partie zapomínat? Mě teda rozhodně ne. Sestavila jsem pro vás měsíční výzvu, v které budou v hlavní roli pouze moje videa. :) Ale nebojte, videí už jsem natočila docela dost a tak věřím tomu, že ten měsíc to se mnou vydržíte! :)
1. DEN2. DEN3. DEN4. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ

5. DEN6. DEN7. DEN8. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ

9. DEN10. DEN11. DEN

12. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ

13. DEN14. DEN15. DEN16. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ

17. DEN18. DEN19. DEN20. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ

21. DEN


22. DEN23. DEN
24. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ

25. DEN26. DEN


27. DEN28. DEN

DEN BEZ CVIČENÍ

29. DEN30. DEN


24 komentářů:

 1. Jee to je super, aspoň se budu mít čeho držet a cvičit poctivě �� Děkuji!

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Snažím se zhubnout spíše břicho, stehna a ruce a tady jsou hlavně videa na zadek. To mě nikdy nijak nezajímalp, ale zkusím to a tebou a snad to vydržím 😊

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud chceš zhubnout břicho, cvičením břišních svalů ho nezhubneš. Je potřeba zapojit velké svaly, abys více spalovala, což je právě zadek, stehna, prsní svaly.

   Vymazat
 4. Vypadá to dobře, jakmile se vrátím z dovče, jdu do toho ^_^

  OdpovědětVymazat
 5. Super! Budou k tomu potřeba nějaký věci navíc? :) myslím třeba činky apod.

  OdpovědětVymazat
 6. Paráda! Jdu do toho

  OdpovědětVymazat
 7. Jdu do tohooo ! =) Stejně cvičím hlavně podle tvých videí, takže za mě ANO :)

  OdpovědětVymazat
 8. Stále a stále se u mě opakuje ten problém, že jsem do něčeho zapálená, ale nakonec to odsunu na druhou kolej, protože jsem z práce unavená apod.
  Tohle mě popravdě docela zaujalo, tak vyzkouším a doufám, že to zvládnu celých 30 dní:-)

  OdpovědětVymazat
 9. Super super super ! :)) jsi úžasná <3

  OdpovědětVymazat
 10. Super kočko:).. Dnes 3 .den a makačka toto

  OdpovědětVymazat
 11. Supr.
  Jinak ahoj Péto. Hudbu "anou" (anorexií) tak že nejim. A můj názor nezměníš. :) Mám v plánu anou zhubnout tak 10 kg pak pomaličku začnu navyšovat porce a přejdu na zdrvou stravu. Zatim mam 72kg a chci to dát do once června tak na 60. Každý den hubnu -1kg někdy -0.5 kg a jsem spoojená♥ neboj se pak přejdu na zdravou stravu!! Jen už se snažim od ledna nebo snažila se hubnout zdravě a ani kg ani cm dole to jsem cvičila,jedla zdravě, 3x týdně plavání a tak 3x týdně běh ani nic..Prostě to nešlo a takhle ANOU mi to vyhovuje:) díky za tuto 30 denní výzvu je super !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bože uvědom si, že takhle nezhubneš. Jakmile začneš jíst normálně, hned všechno přibereš že zpátky. Jojo efekt se projeví i když zacneš s navyšováním stravy pomalu. Navíc, hladověním hubneš svaly, ne tuky. Uvědom si že hladovění není cesta jak zhubnout, maximálně si tak ničíš zdraví. Jez zdravě, cvič, nebuď na sebe přísná a výsledky se objeví ;)

   Vymazat
 12. Děkuji, Péťo, ty jsi snad anděl! :) Zrovna nedávno jsem přemýšlela, jak zkombinovat tvá videa, abych na žádnou svalovou partii nezapomínala. A pak přijdeš ty s touhle výzvou. :) Jako bys mi četla myšlenky. Určitě do toho půjdu, už se těším, až si budu tréninky v diáři postupně odškrtávat. :) Cvičení s tebou je nejlepší! ♥

  OdpovědětVymazat
 13. Ahoj denně oba videjka? jinak pecka díky!!

  OdpovědětVymazat
 14. Super blog a super výzva:)..Díky za to,pomohlo mi to nakopnout se :)!

  OdpovědětVymazat
 15. jedu teprve 7. den ... ale cítím se skvěle! Dává mi to sebevědomí a věřím, že to dokážu! :) Díky Péťo! :)

  OdpovědětVymazat
 16. ahoj si strasne super dakujem ti som na 2. dni ale pri prvom videu v poslednom cvičení ma strašne bolel chrbát aj bolí... nevieš mi prosím ťa poradiť? s tým chrbátom

  OdpovědětVymazat
 17. Zvládla jsem to! A moje pocity jsem shrnula tady: http://eli-golive.blog.cz/1708/30ti-denni-vyzva-stastnejsi-telo
  Strašně mě motivuješ a inspiruješ, díky! ♥

  OdpovědětVymazat
 18. Dnes jsem dokončila tvou super výzvu!! vidím malé pokroky, malé změny a hlavně se cítím opravdu skvěle. A to jak duševně tak fyzicky!! Chci ti hrozně moc poděkovat za to, že tu pro všechny jsi a jsi pro všechny tak velikou motivací!♥ už mám vytvořený plán na dalších 30 dní podle tvých videí, akorát si vždy přidám jedno video navíc! těším se na další pokroky a změny! ještě jednou velké díky TOBĚ ♥

  OdpovědětVymazat
 19. Chtěla bych se zeptat jestli by nebylo možné si videa někde stáhnout? nemam totiž na privatu internet takže by se mi hodilo mít je v počítači..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyhledej si stránku ytmp3.cc,zkopíruj odkaz videa a pak stačí jen zaškrtnout, že chceš video ve tvaru mp4 :)

   Vymazat
 20. 1.den a nemůžu, jsem hotová. Ale dokážu to! Jsi skvělá!

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥