ÚNOR

27. února 2017


Fíha! Toto letí. Přijde mi to jako včera, co jsem psala shrnutí za měsíc leden a dneska už se vrhám na únor. Za tento měsíc se v mém životě vyskytlo zase pár novinek o které bych se s Vámi chtěla podělit, něco bych ráda probrala a k něčemu se vyjádřila. Jak já miluju tyhle volný články, v kterých můžu rozebrat každou kravinu, kterou mám na srdci. :D

Hned ze začátku měsíce jsem byla pozvána na akci od Reeboku. Byla to jejich první akce, kterou jsem časově stíhala a tak jsem se hrozně těšila, jaký to bude. Jednalo se o finále crossfitové výzvy a představení nových bot Nano 7. Bylo mi jasné, že na akci budou i ostatní blogeři s kterými Reebok spolupracuje a lidi, kteří se věnují crossfitu, takže jsem se těšila, že poznám nové tváře. S sebou jsem vzala samozřejmě Nikču, která byla zvědavá stejně jako já.
Událost byla boží. Seznámila jsem se spoustou blogerek, které čtu, s Michalem, kterého jsem znala zatím jen přes telefon a sociální sítě kvůli spolupráci s Reebokem a viděla jsem spoustu lidí, které sleduji přes Instagram. Všichni byli hrozně milý, usměvavý a sympatický. Skvělý večer, se skvělýma lidma. :)
Viděla jsem konečně na živo crossfit a byla jsem nadšená, jelikož ho chci už opravdu dlouho vyzkoušet. Akce mě na něj nalákala ještě víc a proto si dávám takový menší cíl pro tento rok. Chci navštívit nějaký crossfitový trénink.
No a nový Nano 7? To byla láska na první pohled. Slintala jsem nad nimi celý večer a záviděla jsem je všem, který se v nich na akci promenádovali.
Na konec jsem dostala nějaký dárečky od Reeboku, jako poděkování, že jsem dorazila a já jsem odcházela s novou energií, protože to bylo tak hrozně super. Těším se na další akci!


Tenhle měsíc byl pro mě opravdu přelomový v tom, že mi došlo, že moji sledovatelé jsou asi fakt reální. :DD Možná si teď říkáte, co to zas plácám, ale tohle zjištění pro mě bylo fakt něco dosud neobjeveného. Když máte blog, píšete články, denně něco přidáváte na Instagram, komunikujete s lidmi přes sociální sítě a odběratelé Vám rostou, neuvědomujete si to. Sice mám na Instagramu už přes 26 tisíc, ale mě to nějak nedochází. Po ulici nechodím s nosem nahoru a neříkám si, že mě jako třeba něco zná, nebo že mě někdo někde může poznat. To jen Nikča a mý blízcí mi to vždycky připomenou, když si třeba všimnou toho, jak na mě někdo zírá. :D Já to samozřejmě vždycky zakecám tím, že mám třeba divný vlasy, nebo něco na obličeji a proto ze mě ten člověk nemůže spustit oči. :D A i když mi to dělá hroznou radost, upřímně nechápu důvod, proč číslo odběratelů tak roste. :D Jelikož mi chodí vzkazy, komentáře a já s Vámi komunikuju a odepisuji Vám přes obrazovku mého počítače, nebo mobilu, je to fakt něco jinýho, než se s někým bavit v reálu. A proto jsem doslova zírala, když se mi tento měsíc stalo, že mě několikrát oslovil člověk, který mě sleduje s tím, že podle mě cvičí a se slovy, ať hlavně pokračuji v tom, co dělám. V tu chvíli jsem jen stála a zírala a nemohla jsem tomu uvěřit. :D Takovou radost jsem neměla ani nepamatuji a hrozně si vážím každého z Vás, kdo za mnou přijde a pozdraví mě. Hrozně mě to nabíjí energií. A pokud tohle čtou slečny s kterými jsem se potkala, tak Vás zdravím! :))

No ano! Mám je! Když mi dorazil balíček od Reeboku, málem jsem se štěstím rozbrečela. Nový Nano 7. Aktuálně jsou to moje nejmilovanější boty do fitka. Nejenom že se mi hrozně líbí jejich desing, ale cvičí se v nich jedna báseň. A když už mám boty určené především na crossfit, musím na něj co nejdřív vyrazit, abych je otestovala se vším všudy.


24. února byl poslední den v práci. Tenhle den vůbec neutíkal, táhnul se a když jsem opouštěla v 8 večer salón, byl to zvláštní pocit. Čeká mě změna, něco nového a vzdávám se něčeho, pro co jsem žila přes dva roky. Důležité je ale to, že jsem se rozhoupala a jdu vstříc svému cíli a tím je to, dělat práci, která mě baví.

Tenhle měsíc se skoro celý táhnul ve znamení pořádné dřiny. Na jednu stranu jsem ráda, na druhou mě to mrzí. Ano, zase je tu řeč o programu "Dostaň se do formy". Tenhle program byl náročný jak fyzicky, tak psychicky a můžu říct, že jsem si mákla, jako dlouho ne. No více se dozvíte v hodně obsáhlém článku, který jsem zveřejnila před pár dny. Program jsem nedokončila a když jsem se něj vykašlala, cítila jsem zklamání z toho, že jsem selhala. Když jsem článek psala, bylo to docela náročný a vůbec jsem netušila, jak zareagujete na tenhle můj krok. Pak jsem sedla k blogu, zamířila jsem na čtení Vašich komentářů a nestačila jsem se divit. Tolik pozitivních reakcí a tolik krásných vzkazů jsem dlouho nedostala a skoro mě to až dojalo, když jsem viděla, jakou ve Vás mám podporu. Posílám Všem obrovský díky! Pomohli jste mi hodit pocit selhání za hlavu a dali jste mi zase chuť a motivaci jíst jako normální člověk a nehrotit to. Jsem ráda, že jsem přejedení, které málem proběhlo, včas zastavila a už to nechci nikdy zažít.


Nevím, jestli to víte, ale Instagramový hashtag #bojzanovytelo je můj výmysl. Tenkrát jsem ho zveřejnila na blogu u prvních společných výzev, aby jsme se navzájem motivovali. Já sama ho cpu skoro ke všem fotkám a když jsem se před pár dny podívala, jak na tom tenhle hashtag je a jestli ho používá i někdo další, byla jsem mile překvapená. Tohle označení je už na 20ti tisících Vašich příspěvků a je to krásný, když vidím, kolik Vás rozdává motivaci ostatním a kolik z Vás bojuje za nový tělo společně se mnou. :)


Teď to chce nějakou fanfáru a představte si mě, jak skáču tři metry vysoko. To se totiž stalo při čtení jednoho e-mailu. Musím se Vám pochlubit s něčím, z čeho jsem totálně nadšená. Před nedávnem Aktin zveřejnil na Instagramu a Facebooku příspěvek o tom, jak hledají nové redaktory na své stránky. Samozřejmě mě nabídka hned zaujala a řekla jsem si, že večer po práci zkusím odepsat. Když jsem dorazila domů a podrobněji jsem si pročetla jejich inzerát, nakonec jsem to vzdala a říkala jsem si, že jim napíše milion lidí, tak že nemám šanci. O pár dní později jsem otevřela e-mail a tam bylo něco, co mi vyrazilo dech. Aktin měl zájem o to, aby se rozšířila naše spolupráce. Šlo o psaní článků. Neváhala jsem ani sekundu a nemohla jsem uvěřit tomu, že se ozvali právě mě. Odepsala jsem na jejich dotazy, jaké články bych psala a kam bych jejich web chtěla dál rozvíjet. No a před pár dny mi napsali, že jsem byla opravdu vybrána jako jejich redaktorka! Chápete to!? Já ne! Ale radost mám neuvěřitelnou. Brzy u nich na webu najdete moje první povídání o tom, jak se zbavit závislosti na sladkém. :)


Vždycky jsem byla milovník výrazného make-upu, linek, obočí a prostě jsem chodila všude zmalovaná. Neříkám nic, když jdu mezi lidi, většinou se zmaluju, ale já předtím chodila namalovaná i běhat, nebo do fitka, jen proto, aby mě někdo náhodou neviděl v mé reálné verzi. :D Na to se snažím v poslední době zaměřit a cítím se líp. Všude pořád kvákám o sebelásce a myslím, že i tohle k tomu patří. Přijmout sebe takovou, jaká jsem. Malovat se je sice něco, bez čeho bych asi nemohla žít. Maluju se, protože to potrhne můj vkus a můj styl, jakým se chci světu ukazovat, ale proč se malovat, když to není potřeba. Důležitý je uvědomit si, proč se malujete. Malujete se pro sebe, nebo pro ostatní, aby na Vás měli lepší názor? Pokud to první, je to v pořádku, pokud to druhý, vykašlete se na ně. Moje první zlepšení vidím v tom, že už dokážu natočit i video odmalovaná, nafotit fotky na blog bez nějakýho make-upu, jít do fitka, nebo běhat jen tak a nestydím se. To by pro mě bylo dřív něco nepředstavitelného. Určitě v tom nadále budu pokračovat a budu se snažit ještě víc otrkat. Ráda se maluju a dělám ze sebe člověka, ale nechci to mít jako něco, co mě omezuje a zdržuje. :) 


Podle mě jsem ten největší milovník jara na týhle planetě. Tohle roční období mi dává tolik síly a energie, že to ani není možný. Sice jaro teprv ťuká na dveře a chvíli si na něj ještě počkám, ale venku už se to rýsuje a sluníčko konečně ukazuje zase svou schopnost lidi nadopovat dobrou náladou. Dneska jsem zrovna ráno vstala, udělala jsem si nejlepší ovesný vafle a když jsem se podívala z okna, bylo mi jasný, že musím obout kecky a jít si provětrat hlavu. Konečně jsem vytáhla i mojí novou bundu na běhání, kterou jsem dostala někdy v prosinci a už jsem se nemohla dočkat, až ji využiju. Sice jsem měla v plánu jít si pořádně zacvičit, ale nakonec jsem si s sebou vzala foťák a udělala jsem si takový volný blogerský dopoledne jen se sebou samotnou. Natočila jsem si nějaké cviky do nového videa, které vyjde zítra, nafotila jsem si pár fotek k článkům a hlavně jsem se prošla a užívala si to "nicnedělání", které teď můžu pár dní prožívat. Tohle mi tak chybělo. Jelikož jsem milovník přírody a občas jsem ráda i sama, takovýhle procházky mi dávají opravdu hodně elánu a dobré nálady. Zkuste to někdy taky! Věřím, že nebudete litovat. :)

8 komentářů

 1. Opět krásný článek a obří gratulace k takovému úspěchu jako být redaktor na Aktinu! Je úžasný, jak se tvoje tvorba zlepšuje a rozlišuje a a jsem za tebe neskutečně ráda, protože mě to fakt baví - DĚKUJU, ŽE DĚLÁŠ TO, CO DĚLÁŠ !

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj :)
  Dneska zase a opět super článek! Moc gratuluji k Aktinu,teď tě nebudu číst je tady ale i tam :D Taky mi delá radost jaro :3 těším se na videa a články a užívej si volna! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Gratulujem k tohtomesačným úspechom :) je super, keď človek číta čo všetko sa dá stihnúť za jeden mesiac. A áno, som reálny čitateľ a veľmi rada čítam tvoje články. Sú motivujúce a obohacujúce! Držím ti palce a teším sa s tebou z každého úspechu :) Len tak ďalej!

  dazzlera.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 4. Peťo, ta tvoje skromnost je úplně úžasná. :)) A gratuluju ke spolupráci, těším se na tvé články na jejich stránkách. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Spolupracovat s Reebookem musí být parádička :-) Mají super akce, krásně se Vám věnují a ke všemu mají bombové kolekce :)

  OdpovědětVymazat
 6. Pááni... Tu spolupráci s Aktinem - redaktorka - ti vážně přeju a myslím, že si to zasloužíš. Takže velká gratulace a držím palce, ať se vše daří tak, jak má :* :D

  OdpovědětVymazat
 7. Pááni... Tu spolupráci s Aktinem - redaktorka - ti vážně přeju a myslím, že si to zasloužíš. Takže velká gratulace a držím palce, ať se vše daří tak, jak má :* :D

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥