Snow Grey Glitter Pointer

31. července 2016

NATOČENO : Jak se zbavit záchvatovitého přejídání

Ahoj ! 

Po týdnu jsem opět zde přítomna a chci Vás dneska pozdravit a trochu překvapit dalším videem. Nečekala jsem, že se vrhnu vůbec na video první, které jsem zveřejnila minulý týden a věnovala jsem se v něm tomu, jak začít žít zdravě ... ale jako pardon, ještě míň jsem čekala tolik milých reakcí na něj, tolik komentářů a lajků za které Vám děkuji. Přimělo mě to natočit další povídání a dneska jsem se zaměřila na jeden z největších problémů, který se týká jídla a zároveň na moje oblíbené téma o kterém si myslím, že mám co říct, jelikož jsem to sama zažila a to ... záchvatovitému přejídání. Víte, že tady píšu i spousty článků na tohle téma, ale stejně mi to nedalo a chci Vám informace předat i trochu jiným způsobem. Já doufám a moc si přeju, aby se Vám video alespoň malinko líbilo a jsem zvědavá na Vaše reakce. Mějte hezkou neděli a nebojte ... zítra už bude článek, konečně! :))


6 komentářů:

 1. Ahoj, na tvůj blog jsem narazil poprvé a dost si mě zaujmula. Oba píšeme na stejné téma a když koukám na tvoje video, tak dost bodů jsem dělal stejně. Před rokem jsem shodil 30kg za 4 měsíce a když vidím, jak mi to změnilo život (hlavně po psychické stránce), snažím se svoje zkušenosti a motivaci předávat dál. Určitě se u tebe ještě zastavím! ;)

  Tom z TH Svět

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, tak to jsi borec. 30kg za 4 měsíce je fakt paráda. Za to tleskám! Jinak moc díky! :)

   Vymazat
 2. Video úplne super, bolo by fajn ak by si ich urobila ešte viac :)
  PS: Posielam velikánske ďakujem za to ako veľmi pomáhaš ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám radost, že se Ti video líbilo. :) A nemáš zač, když můžu, tak pomůžu. :*

   Vymazat
 3. Strašně jsi mi tímhle videem pomohla. :) Asi před rokem jsem najela na zdravou stravu a během 10 měsíců zhubla asi 15 kilo. Bohužel jsem chtěla víc a víc a začala se hodně omezovat, protože váha už nechtěla tak rychle dolů. To mi samozřejmě dlouho nevydrželo a já se začala přejídat. Od března jsem přibrala 4 kila. Toto mě ale tak nakoplo, že bych nejradši skákala radostí. Znovu jsem dostala chuť začít na sobě makat a žít zdravě jako předtím. Jsi mi obrovskou motivací. :) Děkuju. :)
  PS: Zkoušela jsem tu tvou vajíčkovou pomazánku a je opravdu luxusní! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Úžasné, motivující video. :-) Věřím, že mnohým otevře oči a dokáže pomoci ! :-)
  Víc takových příspěvků. ;-)

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥